Dětské skup​iny

U Mominky

Věnujeme Vám jedinečnou péči jako od maminky

Pobočka Praha 4 - Budějovická

Poslední volná místa

Přijímáme děti od 2 let. Pokud máte zájem navštěvovat Dětskou skupinu U Mominky v Praze 4, vyplňte přihlášku.

V dětské skupině ​U Mominky, která se nachází v Praze 4 - Budějovická, se v plné míře nesetkáte s žádným dnes populárním vzdělávacím směrem. Naleznete zde ale velmi laskavý, citlivý a individuální přístup pro Vaše děti. 

Každý den se věnujeme emocím, povídáme si o tom, jak se cítíme a proč. Pomocnou rukou nám jsou naše ušitá sluníčka a mráčky, kterými můžeme ukázat jak se cítíme. Děti během celého dne rozvíjíme, inspirujeme a motivujeme. Učíme je samostatnosti, sebejistotě a zároveň jim necháváme co nejvíce prostoru být dětmi, hrát si a bavit se. 

Baví nás být trpělivými průvodci dětí, které si s námi mohou hrát, učit se novému a mít v nás jistotu.

Najdete nás v Praze 4 - Budějovická

Antala Staška 1357/78, Praha 4

umominky@momscare.cz

Vedoucí pobočky

Hana Kropáčková

737 717 339

hana.kropackova@momscare.cz

Otevírací doba

Pondělí 
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*

* Každý den od 15:00 hod do 18:00 hod probíhá odpolední program nad rámec provozu dětské skupiny

Náš tým

Hana

Jmenuji se Hana Kropáčková a Vaše děti mě znají jako tetu Hanku. Vystudovala jsem bakalářský obor zaměřený na předškolní pedagogiku a magisterský obor se zaměřením na speciální a sociální pedagogiku. Dětem mladším tří let se mohu věnovat díky akreditovanému kurzu chůvy. S dětmi mám bohaté zkušenosti hlavně jako učitelka v mateřské škole, ale i jako au-pair v zahraničí, nebo jako vedoucí na pobytech pro děti. Hlavně jsem ale máma dvou holčiček, které mi připomínají každý den, že ani všechny školy světa člověka nenaučí vše a že právě děti jsou těmi největšími učiteli. Pro děti ráda vymýšlím zajímavý program, při kterém si i já vyzkouším nebo dozvím něco nového. Ráda se inspiruji pohádkami, protože ty zkrátka k dětství patří.

Adéla

Jmenuji se Adéla Blažíčková. Vystudovala jsem obor Pedagogické lyceum na Střední pedagogické škole v Litomyšli a nyní končím obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Vyšší odborné škole taktéž v Litomyšli..Když mi jako dítěti ve školce řekli, ať nakreslím povolání, kterým bych chtěla být, nakreslila jsem paní učitelku. Tedy už od dětství jsem věděla, že práce s dětmi je pro mě to pravé.Mé dosavadní zkušenosti s dětmi jsou vychovatelka ve školní družině, vedoucí na dětských táborech, rozhodčí na plaveckých závodech a hlídání dětí.A nyní, díky práci v naší dětské skupině, odcházím domů každý den s úsměvem.

Lenka

Jmenuji se Lenka Kratochvílová pocházím z Prahy a studuji obor Učitelství pro mateřské školy na pedagogické fakultě Karlovy univerzity. Také jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy v dětské skupině. S dětmi mám zkušenost ze soukromé mateřské školy, letních táborů a z praxí ve fakultních mateřských školách v rámci studia, během kterých jsem navštěvovala například jednu z přírodovědných mateřských škol v Praze. Zakládám si na tom mít s dětmi vřelý vzájemný vztah. Když nejsem mezi dětmi nebo ve škole, ráda trávím čas s batohem na zádech v přírodě, čtu nebo maluji a tvořím.

Financování

Dětská skupina U Mominky - Budějovická je spolufinanována z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost. V rámci projektu Dětská skupina U Mominky - Budějovická jsme získali finanční příspěvek na vybudování dětské skupiny s kapacitou 12 dětí a příspěvek na první rok provozu. Cílem projektu je pomoci rodičům malých dětí se zapojením na trh práce.

Dětská skupina U Mominky - Budějovická (reg. číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_142/0017348): otevření 3. 10. 2022