Dětské skup​iny

U Mominky

Věnujeme Vám jedinečnou péči jako od maminky

Pobočka Praha 4 - Budějovická

V dětské skupině ​U Mominky, která se nachází v Praze 4 - Budějovická, se v plné míře nesetkáte s žádným dnes populárním vzdělávacím směrem. Naleznete zde ale velmi laskavý, citlivý a individuální přístup pro Vaše děti. 

Každý den se věnujeme emocím, povídáme si o tom, jak se cítíme a proč. Pomocnou rukou nám jsou naše ušitá sluníčka a mráčky, kterými můžeme ukázat jak se cítíme. Děti během celého dne rozvíjíme, inspirujeme a motivujeme. Učíme je samostatnosti, sebejistotě a zároveň jim necháváme co nejvíce prostoru být dětmi, hrát si a bavit se. 

Baví nás být trpělivými průvodci dětí, které si s námi mohou hrát, učit se novému a mít v nás jistotu.

Najdete nás v Praze 4 - Budějovická

Antala Staška 1357/78, Praha 4

umominky@momscare.cz

Vedoucí pobočky

Markéta Vítková

737 717 339

marketa.vitkova@momscare.cz

Otevírací doba

Pondělí 
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*
7:30 - 15:00 hod / 18:00 hod*

* Každý den od 15:00 hod do 18:00 hod probíhá odpolední program nad rámec provozu dětské skupiny

Náš tým

Markéta

Jmenuji se Markéta Vítková. Vystudovala jsem Střední odborné učiliště uměleckořemeslné. Pro práci s dětmi jsem absolvovala akreditovaný kurz asistenta pedagoga. Moje zkušenosti s dětmi si rozvíjím při práci v několika dětských skupinách a jsem maminka dvou dětí. Jsem člověk, který ve všem co dělá, musí vidět smysl a to mi práce s dětmi přináší. Velice mne baví výtvarná činnost a ve volném čase se věnuji pobytu v přírodě, kde čerpám novou inspiraci 
a energii.

Julie

Jmenuji se Julie Pavlová. Vystudovala jsem obor praktická sestra na střední zdravotnické škole a dále se plánuji věnovat studiu na vysoké škole. Mé dosavadní zkušenosti jsem nabrala jako lektor sportovních/kreativních kroužků ve školce i škole nebo při hlídaní dětí. Mým cílem je spojit své zkušenosti z oblasti zdravotní péče a pedagogiky, abych mohla přispět k růstu a rozvoji vašich děti, vytvořit pro ně bezpečné a pozitivní prostředí. Ve svém volném čase ráda sportuji, čtu a kreslím.

Hana

Jmenuji se Hana Kropáčková a Vaše děti mě znají jako tetu Hanku. Vystudovala jsem bakalářský obor zaměřený na předškolní pedagogiku a magisterský obor se zaměřením na speciální a sociální pedagogiku. Dětem mladším tří let se mohu věnovat díky akreditovanému kurzu chůvy. S dětmi mám bohaté zkušenosti hlavně jako učitelka v mateřské škole, ale i jako au-pair v zahraničí, nebo jako vedoucí na pobytech pro děti. Hlavně jsem ale máma dvou holčiček, které mi připomínají každý den, že ani všechny školy světa člověka nenaučí vše a že právě děti jsou těmi největšími učiteli. Pro děti ráda vymýšlím zajímavý program, při kterém si i já vyzkouším nebo dozvím něco nového. Ráda se inspiruji pohádkami, protože ty zkrátka k dětství patří.

Lenka

Jmenuji se Lenka Kratochvílová pocházím z Prahy a studuji obor Učitelství pro mateřské školy na pedagogické fakultě Karlovy univerzity. Také jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy v dětské skupině. S dětmi mám zkušenost ze soukromé mateřské školy, letních táborů a z praxí ve fakultních mateřských školách v rámci studia, během kterých jsem navštěvovala například jednu z přírodovědných mateřských škol v Praze. Zakládám si na tom mít s dětmi vřelý vzájemný vztah. Když nejsem mezi dětmi nebo ve škole, ráda trávím čas s batohem na zádech v přírodě, čtu nebo maluji a tvořím.

Financování

Dětská skupina U Mominky - Budějovická je spolufinanována z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Zaměstnanost. V rámci projektu Dětská skupina U Mominky - Budějovická jsme získali finanční příspěvek na vybudování dětské skupiny s kapacitou 12 dětí a příspěvek na první rok provozu. Cílem projektu je pomoci rodičům malých dětí se zapojením na trh práce.

Dětská skupina U Mominky - Budějovická (reg. číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_142/0017348): otevření 3. 10. 2022