Dětské skup​iny

U Mominky

Věnujeme Vám jedinečnou péči jako od maminky

Pobočka Brno - Nový Lískovec

V dětské skupině ​U Mominky, která se nachází v Brně - Novém Lískovci, se v plné míře nesetkáte s žádným dnes populárním vzdělávacím směrem. Naleznete zde ale velmi laskavý, citlivý a individuální přístup pro Vaše děti. 

Každý den se věnujeme emocím, povídáme si o tom, jak se cítíme a proč. Pomocnou rukou nám jsou naše ušitá sluníčka a mráčky, kterými můžeme ukázat jak se cítíme. Děti během celého dne rozvíjíme, inspirujeme a motivujeme. Učíme je samostatnosti, sebejistotě a zároveň jim necháváme co nejvíce prostoru být dětmi, hrát si a bavit se. 

Baví nás být trpělivými průvodci dětí, které si s námi mohou hrát, učit se novému a mít v nás jistotu.

Najdete nás v Brně v Novém Lískovci

Rybnická 97/48, Brno - Nový Lískovec

umominky@momscare.cz

Vedoucí pobočky

Kristýna Broučková

736 414 375

 kristyna.brouckova@momscare.cz

Otevírací doba

Pondělí 
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek

7:00 - 17:00 hod
7:00 - 17:00 hod
7:00 - 17:00 hod
7:00 - 17:00 hod
7:00 - 17:00 hod

Náš tým

Kristýna

Po studiu střední umělecké školy, jsem si doplnila vzdělání z oboru předškolní pedagogiky. Následovala VŠ v oboru Sociální pedagogika a volný čas, specializace dramatická výchova. Dětem se ale věnuji v podstatě od ranného mládí, kdy jsem přes vedoucí na táborech ČČK přešla k animační činnosti na táborech pro rodiče s dětmi, až po učení v klasických i firemních MŠ. Kromě využití znalostí ze škol, kurzů a školení, ale i ze života s vlastními dvěma dětmi, je mým cílem být dětem průvodcem, oporou, vrbou i motivátorem, při jejich objevování života, vlastní osobnosti a samostatnosti.

Anička

Pracovat s dětmi, byl můj dětský sen, který se po úspěšném zakončení střední pedagogické školy (obor MŠ) a při studiu Anglické školy, začal plnit.Minulým rokem jsem začala vést taneční a hudební kroužky s dětmi, jelikož ráda sportuji a hraji na klavír. Nyní své zájmy, koníčky a znalosti mohu denně předávat ”našim” dětem ve skupince, rozvíjet jejich nekonečné fantazie a individuální schopnosti. Děti jsou pro mě obrovskou náplní, a díky nim mám vždy velký úsměv na tváři!

Míša

První zkušenosti jsem získávala jako vedoucí letních a příměstských táborů, je to již dlouhých 20 let. V současné době vedu pohybové i taneční kroužky a cvičení pro maminky s dětmi. Takže i s vašimi dětmi se budeme hodně, ale hlavně správně hýbat. Největší zkušenosti stále nabírám jako máma 3 dětí. Mám vystudovanou taneční pedagogiku na pražské konzervatoři, pedagogické minimum a kurzy pro cvičení s dětmi. Na práci s dětmi mě nejvíce baví, že se od nich můžeme i my dospělí stále co učit. Moje životní heslo zní: S úsměvem, jde všechno líp.

Jitka

Narodila jsem se v Brně, kde jsem vystudovala střední ekonomickou školu, velmi mladá se vdala a měla syna. V roce 1995 jsem emigrovala do USA a zůstala jsem 10 let. Po narození dcery  jsem si dodělala v USA pedagogické vzdělaní a začala pracovat ve státní školce pro děti s postižením. V USA jsem měla vlastní soukromou školku a po návratu jsem založila Anglicko-české  školky v Praze a v Brně. Nyní jsem nejen “tetou” U Mominky, ale také lektorka anglického jazyka, kdy vyučuji děti i dospělé. 
Všechny své dosavadní zkušenosti se snažím nyní předávat dětem v naší skupince.

Ceník

V současné době máme již plnou kapacitu a hlásit se můžete jen jako náhradníci.

Rezervace místa je zaručena po celý školní rok. Cena balíčku je za měsíční docházku. 
Školné je nevratné a slouží jako rezervace místa pro Vaše dítě. Při podpisu smlouvy je nutné zaplatit rezervační zálohu ve výši 2000 Kč, která je vratná po řádném ukončení docházky.

Dní 
v týdnu
Děti 
do 3 let*

celodenní
Děti 
do 3 let*

půldenní
Děti 
od 3 let

celodenní
děti 
od 3 let

půldenní
5 dní 4 000 kč 3 400 kč 7 400 kč 5 200 kč
4 dny 3 500 kč 3 000 kč 6 300 kč 4 800 kč
3 dny 3 200 kč 2 700 kč 5 200 kč 4 100 kč
2 dny 2 800 kč 2 300 kč 4 800 kč 3 400 kč

* Do 31.8., které následuje po 3. narozeninách dítěte, tedy přechod na ceník „Děti od 3 let“ vždy pouze od 1.9., které následuje po 3. narozeninách

 ​BÚ: 2602048668/2010

Stravování

platný od 1.3.2022

Během dne je zajištěn dostatečný pitný režim, dopolední program vždy zahrnuje svačinu a oběd, celoodenní zahrnuje navíc i odpolední svačinu. Oběd je vždy složen z polévky a hlavního jídla. Během celého dne mají děti přístup k ovoci a zelenině.

Ceny stravného:

  • Půldenní - 80 Kč/den
  • Celodenní - 105 Kč/den